anaokulu kreş tv

SİTE HAKKINDAAnaokuluKres.TV web sitesi, anaokulu ve kreşlerin tanıtımını yapan portal bir sitedir. Anaokulu arama sitesi olarak kullanılmasının dışında sunduğu hizmeti bir adım daha öteye taşıyarak 360 derece sanal tur ile anaokulları içerisinde sanki oradaymış gibi online gezinti yapmayı sağlayan sistemi de içerisinde barındırmaktadır. Günümüzde artık neredeyse her alanda internetin kullanıldığı bir dönemde, hem ziyaretçilerimizin kendilerine uygun anaokulu ve kreş bulmalarına yardımcı olmayı, hem de anaokullarına yeni kayıtlar kazandırmayı amaç edindik.


Ziyaretçiler açısından web sitemizin faydaları
* Arama motorlarından araştırmalar yapıp anaokulu web sitelerine tek tek ulaşmak yerine bir noktada toplanmış tüm anaokullarına tek bir siteden direk ulaşabilirsiniz.
* İl / İlçe / Semt bazlı arama seçenekleriyle hedef bölgenize en yakın anaokullarını listeleyebilirsiniz.
* Anaokullarının harita üzerindeki konumlarına; mahalle, cadde, sokak ve uydu görüntüsü olarak bakabilirsiniz
* Seçtiğiniz anaokullarının sundukları özelliklere göre aralarında karşılaştırmalar yapıp size en uygun olanını belirleyebilirsiniz.
* Anaokullarının detaylı tanıtım bilgilerine, fotoğraflarına ve mevcut ise sanaltur görüntüsüne bakabilirsiniz.


Anaokulları açısından web sitemizin faydaları
* Sadece anaokulu aramasına yönelmiş hedef kitleye direk ulaşıp yeni kayıtlar edinebilirsiniz.
* Anaokulunuzun tanıtımını bröşür ve el ilanı gibi geleneksel yöntemler yerine internet üzerinden daha etkin bir şekilde yapmış olursunuz.
* Web sitenize arzu ettiğiniz düzeyde ziyaretçi erişimi olmuyorsa bile, çeşitli mecralarda tanıtımı ve reklamları yapılan Anaokulukres.TV sitesine gelen ziyaretçiler size avantaj sağlayacaktır.

Web Tasarım